KARCZMA.PUN.PL

Forum o grach wszelakich


#1 2008-08-27 18:48:48

kuakrzys

Administrator

4975925
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 109
Punktów :   

Wisła Kraków

Dla kibiców Wisły Kraków...


P.S. Mile widziana osoba, która z chęcią i zapałem zaopiekuje się tym działem


Gdzie kucharek szcześć tam... cycków dwanaście :-)

Offline

 

#2 2008-08-27 18:49:52

kuakrzys

Administrator

4975925
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 109
Punktów :   

Re: Wisła Kraków

Wisła - Barcelona 1:0 (0:0)



W rewanżowym meczu 3. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów Wisła Kraków pokonała Barcelonę.

Piłkarze "Białej Gwiwazdy" odnieśli historyczne - pierwsze zwycięstwo polskiej drużyny nad Barcą. Swoją przygodę kontynuować będą jednak w PUEFA, gdyż pierwszy mecz przegrali 0:4.

Bramka: Cleber (52-głową).
Sędziował: Lubos Michel (Słowacja).
Widzów: 14 000.
Żółte kartki: Piotr Brożek oraz Henry.

Wisła: Pawełek - Singlar, Baszczyński, Cleber, Piotr Brożek - Łobodziński (82. Małecki), Junior Diaz, Jirsak, Boguski (68. Niedzielan), Zieńczuk (90. Dawidowski) - Paweł Brożek.
Barcelona: Valdes - D.Alves, Puyol, Piquet, Abidal - Keita, Iniesta (66. Hleb), Y.Toure, Xavi (57. Gudjohnsen), Henry - Eto'o (73. Krkic).

Po pierwszej połowie kibice Wisły mogli być zadowoleni. Wiślacy grali uważnie, ale też z animuszem. Jak równy z równym. Bramki nie padły, jednak postawa mistrzów Polski mogła budzić optymizm.

Po przerwie krakowianie nie zwolnili tempa, wręcz przeciwnie. Gospodarze zaskoczyli obronę Barcelony w 51. minucie. Wtedy to po szarży rozgrywającego kapitalny mecz Baszczyńskiego piłkę przed polem przejął Zieńczuk i potężnie huknął na bramkę rywali. Futbolówkę z najwyższym trudem na rzut rożny sparował Valdes. Po chwili piłkę w narożniku boiska ustawił Jirsak i dośrodkował w pole karne.

Cleber, przepięknym "szczupakiem" otworzył wynik. Mecz nabrał tempa, akcja przenosiła się co chwilę spod jednej bramki pod drugą. W końcówce podopieczni Macieja Skorży przetrzymali oblężenie bramki Pawełka, lecz gracze Barcy bardzo pudłowali.

Choć losy awansu zostały przesądzone na Camp Nou, postawa Wiślaków musi cieszyć. W końcu to nie codziennie pokonuje się Barcelonę.


Gdzie kucharek szcześć tam... cycków dwanaście :-)

Offline

 

#3 2008-08-27 18:54:00

Escallibur

Administrator

8699902
Skąd: wezmę na piwo?
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 103
Punktów :   

Re: Wisła Kraków

Dla kibiców Wisły Kraków...

Są tu tacy? Ja co prawda nawoływałem w warciańskim temacie ale nie z powodu miłosci do Wisły tylko prędzej do Barcelony.

Ale przyznać trzeba, że wygrana z Katalończykami to jest coś.

I tak musial Brazylijczyk gola strzelić inaczej by sukcesy nie było:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fizjo3.pun.pl www.worldindia.pun.pl www.najlepszymenager.pun.pl www.twojamiss.pun.pl www.bastylion-rom.pun.pl