KARCZMA.PUN.PL

Forum o grach wszelakich

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-08-25 16:37:40

kuakrzys

Administrator

4975925
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 109
Punktów :   

FIFA09

FIFA09!!! Gra o której każdy fan piłki nożnej marzy Jako, iż premeira tuż, tuż postanowiłem złożyć w całość i przedstawić wam informacje o tej grze zbierane przeze mnie od ok. 3 miesięcy

Po pierwsze ulepszona zostanie grafika (a jakże!) i fizyka. FIFA 09 cechować się będzie dynamicznym oświetleniem, które ma się zmieniać w trakcie meczu (w zależności od pory dnia, oczywiście). Całkowicie zmienione mają zostać również tłumy kibiców - na lepsze, ma się rozumieć. Do tego dojdzie lepsza animacja piłkarzy i dokładniejsze odwzorowanie ruchów, a i twarze naszych boiskowych herosów mają być bardziej realistyczne. Poprawione ma zostać również A.I. piłkarzy i sztucznego trenera przeciwnej drużyny, który będzie zmieniał taktykę w zależności (m.in.) od wyniku meczu. Piłkarze będą zmieniali swoje nastawienie w zależności od sytuacji panującej na boisku. Zmiany mają się także pojawić w trybie menadżerskim oraz Be a Pro - w obu przypadkach w ręce gracza oddanych zostanie więcej opcji. W trybie online pojawią się nowe możliwości - m.in. potyczki 5 na 5, 10 na 10 etc. Nowa FIFA ma być również o wiele szybsza, a to za sprawą zmniejszenia czasu reakcji oraz zwiększenia dynamiki rozgrywki. Ulepszony będzie także edytor postaci i drużyn. Ma być mniej loadingów ( ), którymi naszprycowane były poprzednie części.

To tyle jeśli chodzi o ulepszenia. Teraz rzućmy okiem na nowości, bo i tych jest sporo. Przede wszystkim wprowadzone zostaną interaktywne celebracje goli, które pojawiły się w EURO 2008. Zaimplementowane zostaną także zmienne warunki pogodowe (m.in. deszcz oraz śnieg), które od teraz będą miały wpływ na rozgrywkę na boisku. Murawa w trakcie deszczu ma być bardziej śliska i niszczyć się podczas biegania, czy wykonywania wślizgów. Począwszy od FIFY 09 współczynnik wagi oraz wzrostu piłkarzy będzie miał ogromny wpływ na ich formę i możliwości. Podczas meczu widoczny będzie sędzia główny, biegający po boisku oraz sędziowie boczni (ci z kolorowymi chorągiewkami, jakby ktoś nie wiedział). Przy linii bocznej boiska będzie także widać rozgrzewających się przed zmianą piłkarzy. Prawdopodobnie od czasu do czasu pokazywani będą trenerzy drużyn, jak to ma miejsce w EURO 2008.

Przy okazji muszę jednak zmartwić najwierniejszych fanów serii - FIFA 09 będzie o wiele bardziej realistyczna od poprzedniczek. EA idzie w kierunku zmierzającym do zbliżenia FIFY z serią Pro Evolution Soccer. Widać to na przestrzeni ostatnich lat - ostatnią FIFĄ w "oldschoolowym", stricte zręcznościowym stylu była FIFA 06. Pozostaje nam się z tym pogodzić i liczyć na to, że nowa część będzie nie mniej grywalna od poprzednich. FIFA 09 ukaże się najprawdopodobniej we wrześniu (jak zawsze) na DSa, PC, PlayStation 2, 3 i Portable, Wii oraz Xboxa 360. Pozostaje więc cierpliwie czekać i nasłuchiwać kolejnych informacji.


Gdzie kucharek szcześć tam... cycków dwanaście :-)

Offline

 

#2 2008-08-26 10:13:15

Escallibur

Administrator

8699902
Skąd: wezmę na piwo?
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 103
Punktów :   

Re: FIFA09

FIFA to gówno. Pro Evolution Soccer jest lepsze chociaż też jest gównem. Ale kończmy z tymi wulgaryzmami.

Ja po prostu nie lubię gier sportowych (wyścigowe jeszcze ujdą) no bo jaki jest sens napalanie się na każdą fifę jak różni się tylko i wyłącznie składami drużyn.

Offline

 

#3 2008-08-26 14:37:55

kuakrzys

Administrator

4975925
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 109
Punktów :   

Re: FIFA09

No nie tylko składami Ja tam w FIFE09 bede się napalał na niszczącą się murawę po wślizgach Jak narty włącze na początku meczu to w 90 min. zamiast trawy czysta, goła ziemia będzie


Gdzie kucharek szcześć tam... cycków dwanaście :-)

Offline

 

#4 2008-08-26 21:43:25

kuakrzys

Administrator

4975925
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 109
Punktów :   

Re: FIFA09

Ja po prostu nie lubię gier sportowych (wyścigowe jeszcze ujdą) no bo jaki jest sens napalanie się na każdą fifę jak różni się tylko i wyłącznie składami drużyn.

No wiesz!! Jak tak możesz mówić. Mam Ci przypomnieć z jaką chęcią ok. rok temu u nas na pleju dwa meczyki w FIFIE07 zagrałeś. Mam Ci też przypomnieć jak wychodziła jakaś nowa FIFA to od niejakiego pana K.K. pożyczałeś ją i instalowałeś od razu na pececie!! A z tymi wyścigowymi to przy mnie ostatnio grałeś, jakieś 4 lata temu!!!!!!(Dokładniej to w Colina 3 grałeś) Nie wywiniesz się, Twoje teczki wyraźnie wskazują, że częściej i chętniej grałeś w FIFE niż wyścigowe i ciesz się, że nie proszę o raport o Twoim stanie zdrowia (Wogóle by mnie nie zainteresował, ale w ostatnich czasach stało się to modne).


Gdzie kucharek szcześć tam... cycków dwanaście :-)

Offline

 

#5 2008-08-27 18:40:48

Escallibur

Administrator

8699902
Skąd: wezmę na piwo?
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 103
Punktów :   

Re: FIFA09

Objection:)

U was w FIFE  raz grałem i to tylko z nudów. A od pana K. to ja tylko FIFE 05 lub 06 pożyczyłem i i tak po paru dniach odinstalowałem.

Offline

 

#6 2008-08-27 19:46:37

kuakrzys

Administrator

4975925
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 109
Punktów :   

Re: FIFA09

A skoro już tak stare czasy wspominasz to może pamiętasz kiedy ostatnio w jakieś wyścigi grałeś??? (chodzi o motoryzację, bo wiem, że dzisiaj grałeś w wyścigi, ale ludzi na 100 m. )


Gdzie kucharek szcześć tam... cycków dwanaście :-)

Offline

 

#7 2008-08-27 19:53:05

Escallibur

Administrator

8699902
Skąd: wezmę na piwo?
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 103
Punktów :   

Re: FIFA09

Ano fakt dawno nie grałem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lovesensimusic.pun.pl www.kidsfree.pun.pl www.combinestheworld.pun.pl www.wesolakompania.pun.pl www.naruto-senpu.pun.pl