KARCZMA.PUN.PL

Forum o grach wszelakich


#1 2008-08-27 19:10:05

Escallibur

Administrator

8699902
Skąd: wezmę na piwo?
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 103
Punktów :   

Mafia :)

Ta gra jest tak samo podobna jak i różna go GTA. Gta zyskuje dzięki swobodzie, ale Mafia kładzie tą serie pod względem klimatu, fabuły i misji. No i te piękne samochody lat 30. poprzedniego stulecia.

Klimat wloskiej mafi wzorowy. Nie możemy być pewni czy nie zdradzi nas przyjaciel (co się poźniej zresztą zdarzy:)). Ale sorry za spojlera.

Niedłuo wyjdze Mafia 2.

Na rynku jest też gra Ojciec Chrzestny, choć podobno nie tak rewolucyjna jak Mafia.

Offline

 

#2 2008-08-27 19:40:44

kuakrzys

Administrator

4975925
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 109
Punktów :   

Re: Mafia :)

Co do Mafii II to mogę parę istotnych informacji interesujących niektórych podać. Producentem jest firma "2K CECH", dystrybutorem "CENEGA", a premiera ma się odbyć w (mniej więcej) w IV kwartale 2008, albo I kwartale 2009. Ma być zupełnie nowy główny bohater, zupełnie nie podobny do znanego z pierwszej Mafii Tommego Angelo. Tym razem wcielimy się w Vito Scalettiego, Amerykanina włoskiego pochodzenia, który prosto z frontu II wojny światowejwraca do domu - fikcyjnego, choć mocno wzorowanego na Nowym Jorku miasta o nazwie "Empire City" (też ma być mało podobne do Lost Heaven wzorowanego na Chicago z pierwszej Mafii). Do wojennej tułaczki Vito został zmuszony przez wydarzenie z przeszłości - w wyniku szczeniackiej rozróby, w której brał udział również jego przyjaciel z podwórka (chłopak o nazwisku Joe Barbaro), Scaletti popadł w konflik z prawem i stanął przed wyorem: więzienie albo służba w armii. Zdecydował się na to drugie (nie dziwie się, ja też bym wybrał ), a teraz wraca na stare śmieci - i oczywiście pierwszą osobą, która go wita na peronie, jest stary kompan Joe, jak zwykle wygadany i pełny pomysłów na to, jak wpakować się w tarapaty Pierwsza misja jak na razie pozostaje sekretem, bo twórcy szykują w niej ogromną niespodziankę dla graczy, ale wiadomo, że scena na peroni następuję bezpośredio po pierwszej misji. Przypuszczam, że rogrywkę rozpocznie albo wspomnienie feralnej próby z młodości, albo sekwencja frontowa (bardziej stawiam na to drugie ). Moge jeszcze zdradzić, że (z tego co czytałem i mówiono mi) w Mafii II ma być aż 50 różnych marek samochodów!!! Aha, no i patrząc na zdjęcia, muszę przyznać, że grafika jest całkiem, całkiem i może być dobrym konkurentem (no moze nie dla GTA4) ale dla gier troszeczkę ustępujących jej na pewno


Gdzie kucharek szcześć tam... cycków dwanaście :-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.axspoleczni.pun.pl www.pedagogikaspecjalna2009.pun.pl www.naszinowlodz.pun.pl www.wirtualnaeurowizja.pun.pl www.grafikaanime.pun.pl