KARCZMA.PUN.PL

Forum o grach wszelakich


  • Index
  •  » RPG
  •  » Erpeg z rana jak... kakałko!

#1 2008-08-25 17:26:50

kuakrzys

Administrator

4975925
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 109
Punktów :   

Erpeg z rana jak... kakałko!

Nie pościelone łóżko, otwarte okno (żeby smród miał którędy uciec) przez, które w nocy do pokoju wleciało stado młodych dagotów-krwiopijcowatych (z łaciny dagot-dupogryzek, ale każdy wie, że o zwykłego komara chodzi), pod stertą dziurawych skarpet dumnie spoczywa 5 dniowa pizza, przez którą otruła się mysz sąsiadki, a my przy szklance z cytrynową oranżadą musującą firmy "Stefan" siedzimy przed pecetem i już 13 godz. bez przerwy gramy w naszego kochanego erpega, który zwie się... No właśnie tutaj pada pytanie, drogi graczu jaki tytuł nosi Twója ulubiona gra RPG (jedna albo kilka)??? Już uprzedzam pytania wielu (albo i niewielu). Nie zrobiłem sondy z prostego powodu. Za duży wybór gier na rynku, prawdopodoieństwo, że w sondzie nie byłoby waszej ulubionej jest ogromne.


P.S. (Do doświadczonych graczy) Jeśli poranek, któregoś z was wygląda zupełnie inaczej i nie zgadzasz się z powyższą wersją, napisz swoją. Gwarantuję uszanowanie każdej wypowiedzi.


P.P.S. (Do młodych i niedoświadczonych graczy) Dla waszego bezpieczeństwa nie czytajcie pierwszego, ale jakże rozbudowanego zdania. Jeszcze przykład weźmiecie i pośladki blade będą Lepiej dla was jak w przyszłości wyrośniecie na porządnych ludzi.


Gdzie kucharek szcześć tam... cycków dwanaście :-)

Offline

 

#2 2008-08-26 10:19:41

Escallibur

Administrator

8699902
Skąd: wezmę na piwo?
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 103
Punktów :   

Re: Erpeg z rana jak... kakałko!

(żeby smród miał którędy uciec)

Wczoraj na dzielnicy coś mocno śmierdziało ale to tak btw.

dagotów-krwiopijcowatych

Tych dagotów skąd wziąłeś. Ja podejrzewam ale oświeć mnie w tej sprawie:).


A ulubione RPG hmmm... trudny wybór. Z tych prawdziwych cRPG to saga Baldur's Gate wymiata.

Z action-RPG bez wątpienia wszelkie Gothici i TES'y (Morrowind, Oblivion, Wiedźmin)

A z rąbanek to..... eeee... pardon... to nie są RPG, a jak ktoś się nie zgadza to spotkamy się na ubitej ziemi!

Offline

 

#3 2008-08-26 18:13:27

kuakrzys

Administrator

4975925
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 109
Punktów :   

Re: Erpeg z rana jak... kakałko!

Tych dagotów skąd wziąłeś. Ja podejrzewam ale oświeć mnie w tej sprawie:).

No to jeśli myślisz o Dagothcie Uhrze (sory za pisownie, ale z szwabskiego [niemieckiego] nie jestem dobry) z Morrowinda to dobrze myślisz. Pasował mi z prostego powodu. Każdy wie, jak można opisać go z charakteru - szkodnik, upierdliwy, rządny krwi, wkurzający i ogólnie nienawidzony, a komar (przypominam, z łaciny dagot-dupogryzek!) jak to komar. Taki sam, nie ma chyba na świecie miłośników komarów, a jak bardzo szkodzą to się chyba każdy przekonał chociaż raz w życiu


Gdzie kucharek szcześć tam... cycków dwanaście :-)

Offline

 

#4 2008-08-29 10:15:37

Escallibur

Administrator

8699902
Skąd: wezmę na piwo?
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 103
Punktów :   

Re: Erpeg z rana jak... kakałko!

Dagoth Uhr nie był zły, to go uczynino złym. I ot jego umundurowanie: gacie i złota maska. Ah i ten tanczny krok. Oddajmy głos jury:
Tyszkiewicz: Jest pan moją ulubioną parą i napisze o panu w Tele Tygodniu
Czarna Mamba: Ładna praca pośladków i rama była.
Wodecki: >>tu pierdoli o wszystkim tylko nie o tańcu<<
Galiński: >>zakrywa twarz rękoma<< o ja ciepie dole.

Oceny: 10, 10, 10, 1

Offline

 
  • Index
  •  » RPG
  •  » Erpeg z rana jak... kakałko!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motofani-podkarpacie.pun.pl www.ekstraklasamanager.pun.pl www.assaultcube.pun.pl www.rockstacja.pun.pl www.narutobitwa.pun.pl