KARCZMA.PUN.PL

Forum o grach wszelakich


#1 2008-08-22 15:57:30

kuakrzys

Administrator

4975925
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 109
Punktów :   

GTA San Andreas Multiplayer

Ahoj!!

Jednym z najczęściej używanych Multiplayerów nie tylko w Polsce, ale i na świecie jest pewnie właśnie ten do GTA San Andreas. Jego najnowszą wersję - SA-MP 0.2.3 R3 można pobrać z oficjalnej strony o serii GTA - www.gtasite.net Tak jak jego poprzedniczki (R1 i R2), gorsze właściwie tylko pod względem paru małych szczegółów, najnowsza wersja Multiplayera oferuje nam możliwość robienia prawie wszystkiego. Jak zawsze zaczynamy od wyboru odpowiadającej nam postaci, która na starcie otrzymuje broń (zależy od servera jaką, od tylko kija baseballowego do pełnego wyposażenia gangstera) i później tylko od nas zależy co zrobimy. Możemy znaleźć towarzysza do drive-by, możemy strzelać do każdej napotkanej postaci, możemy helikopterem wlecieć gdzieś wysoko i ze snajperki jak słynny Vasilij Zajcev "zdejmować" po kolei wrogów. Ogromnym minusem GTA SA MP, są (a jakże by inaczej ) cziterzy, których na świecie jest więcej niż mrówek w polskich lasach i niestety mnożą się (pewnie chodują ich w tajnych laboratoriach pegeeru) Szczególnie może też smucić opieszałość administratorów w likwidowaniu owych podmiotów marginesu społeczeństwa graczy. Wystarczy jednak się nie załamywać, tylko próbować spędzić trochę czasu na szukaniu serverów bez cziterów (co ja mówię, to przecież miszyn imposybyl!!). Mimo tego i tak zostawiam IP mojego ulubionego servera, choć jak ostatnio tam byłem to było więcej tych "miłośników dodatkowej pomocy" niż normalnych ludzi


www.GTASite.pl Polish Server n3 ---> 87.230.56.82:7777


~pisał i zachęcał~
Riddick (z opalonymi włosami od gorącego słoneczka)


Gdzie kucharek szcześć tam... cycków dwanaście :-)

Offline

 

#2 2008-08-26 10:40:05

Escallibur

Administrator

8699902
Skąd: wezmę na piwo?
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 103
Punktów :   

Re: GTA San Andreas Multiplayer

Niby multi SA zły nie jest. Ba na początku mi się podobał, ale łatwość w cheatowaniu, troche upośledzona strona techniczna programu dyskwalfikują tą grę z listy prawdziwych multiplayerów.

Po kilku ostatnich przygodach z oszustami już nie będe w to grał, chyba że ulepszą zabezpieczenia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zootycoon.pun.pl www.lisiepysie.pun.pl www.imwimiipagh.pun.pl www.aim.pun.pl www.rock-metal.pun.pl