KARCZMA.PUN.PL

Forum o grach wszelakich

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-08-22 11:11:30

kuakrzys

Administrator

4975925
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 109
Punktów :   

Kolejorz!!!

Sprawozdania z meczy KKS Lecha Poznań


Gdzie kucharek szcześć tam... cycków dwanaście :-)

Offline

 

#2 2008-08-29 00:18:53

kuakrzys

Administrator

4975925
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 109
Punktów :   

Re: Kolejorz!!!

Grasshopper Zurych - Lech Poznań 0:0

Sędziował: Christoforos Zografos (Grecja).

Widzów: 2000 (1400 kibiców Lecha)

Żółte kartki: Davide Calla, Raul Bobadilla (GCZ) - Dimitrije Injac, Luis Henriquez (Lech)

Grasshoppers: Eldin Jakupovic - Boris Smiljanic, Josip Colina, Guillermo Vallori, Lalom Bongo (46.Johan Berisha) - Rolf Feltscher, Ricardo Cabanas (76.Davide Calla), Steven Zuber (69.Senad Lulic), Demba Toure, Nzuzi Bundebele - Raul Bobadilla.

Lech: Krzysztof Kotorowski - Grzegorz Wojtkowiak, Bartosz Bosacki, Manuel Arboleda, Luis Henriquez - Sławomir Peszko (58.Robert Lewandowski), Rafał Murawski, Semir Stilic (82.Jakub Wilk), Dimitrije Injac, Tomasz Bandrowski - Hernan Rengifo (88.Piotr Reiss).


Eh, o grze piłkarzy za bardzo nic do powiedzenia nie mam, bo i jak mieli grać Lechici po wygranej 6-0 u siebie?? Godne wspomnienia są groźne strzały Semira Stilicia z rzutu wolnego w pierwszej połowie i w drugiej fantastyczne wyjście na pozycję sam na sam z bramkarzem Grasshopper Grzegorza Wojtkowiaka, który chciał być koleżeński i zamiast strzelać próbował podać do Hernana Rengifo, niestety z mizernym skutkiem.
Lecz nie gra piłakrzy obydwu drużyn, nie stadion i nie frekwencja (2000 kibiców, pojemnosć stadionu to 15.000), a kibice Kolejorza powinni (i pewnie już to robią) zbierać najwięcej pochwał W sektorze za jedną z bramek było ich 1200, a na głównej trybunie ok. 200 i to oni stworzyli wspaniałą atmosferę Kulminacyjnym punktem dopingu była na pewno oprawa kibiców. Najpierw kibice w sektorze rozwineli sektorówkę, ukazującą twarz Jokera i napis "Why So Serious?" i do tego zimne ognie, a potem flagowisko z racami na całym sektorze i napis "Serious? | Let's Rumble!". Godne szacunku jest to, że kibice Grasshoppera bili za to brawa Lechitom (osobiście bardzo dziękuję za ten gest ). Szczerze trzeba przyznać, że kibice z Zurichu nie mieli w tym meczu żadnych szans z kibicami Lecha Jako kibic Kolejorza, byłem dumny z tego co widziałem i usłyszałem w ten piękny czwartkowy wieczór Pozostaje mi już teraz zdjęcia kibiców i film z kibicami zachować na pamiątke i czekać na piątkowe losowanie

P.S. Osobiście marzę o tym, żeby Lech trafił na A.C. Milan albo Sevillę

~z Poznania relację zdał szczęśliwy i zmęczony po rundce w GTA SA~~
Riddick (Admin, dumny z życia w Pyrlandii)


Gdzie kucharek szcześć tam... cycków dwanaście :-)

Offline

 

#3 2008-08-29 14:01:57

kuakrzys

Administrator

4975925
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 109
Punktów :   

Re: Kolejorz!!!

I runda PUEFA: Austria Wiedeń - Lech Poznań (18.09.2008 i 2.10.2008)

No to znowu Autria Wiedeń staje na drodze polskiego zespołu w PUEFA Oby nie skończyło się tak jak dwie ostatnie potyczki Legi z tym zespołem zakończone awansami autryjaków.
Jaki wynik stawiacie?? Ja stawiam 1-1 na wyjeździe i 3-0 dla Lecha w Poznaniu Wygramy!!!


Gdzie kucharek szcześć tam... cycków dwanaście :-)

Offline

 

#4 2008-08-31 20:15:47

kuakrzys

Administrator

4975925
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 109
Punktów :   

Re: Kolejorz!!!

31.08.2008r, Gdynia, godz. 16:45

ARKA GDYNIA 2 - 1 LECH POZNAŃ
Zakrzewski 33', 69'          Lewandowski 23'


Arka Gdynia: 33. Norbert Witkowski - 3. Łuaksz Kowalski, 21. Michał Łabedzki, 4. Darisuz Żuraw, 6. Toamsz Sokołowski - 20. Bartosz Ława ( Michał Pietroń - 78'), 7. Dariusz Ulanowski, 29. Krzysztof Przytuła, 13. Bartosz Karwan - 11. Zbigniew Zakrzewski, 18. Marcin Wachowicz (Damian Nawrocik - 86')


Lech Poznań: 27. Krzysztof Kotorowski - 25. Luis Henriquez (9. Piotr Reiss - 74'), 19. Bartosz Bosacki, 5. Manuel Arboleda, 22. Grzegorz Wojtkowiak - 6. Tomasz Bandrwoski, 16. Rafał Murawski, 14. Semir Stilić, 21. Dimitrij Injac (17. Sławomir Peszko - 45') - 11. Hernan Rengifo, 8. Robert Lewandowski


Żółte kartki: Zbigniew Zakrzewski 80', Damian Nawrocik 90'
Sędzia: Grzegorz Gilewski (Radom)
Widzów: 10000

----źródło-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.ekstraklasakibice.fora.pl/ar … ,5630.html


Gdzie kucharek szcześć tam... cycków dwanaście :-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldindia.pun.pl www.bastylion-rom.pun.pl www.najlepszymenager.pun.pl www.logistycznie.pun.pl www.twojamiss.pun.pl